Jelentkezés a 2020-2021. tanévre
2020. 05. 12.

az Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kodály Zoltán Tagintézményében

JELENTKEZÉS

a 2020-2021. tanévre

Az Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Kodály Zoltán Tagintézménye

sok szeretettel várja a művészetek iránt
érdeklődő gyerekek jelentkezését

a 2020/2021. tanévben induló következő tanszakaira

művészeti ágon:

képzőművészeti tanszak, néptánc tanszak, színjáték tanszak

valamint zeneművészeti ágon:

akkordikus tanszak (gitár), fafúvós tanszak (furulya, fuvola, klarinét, szaxofon), rézfúvós tanszak (trombita, kürt, tenorkürt, tuba, harsona), billentyűs tanszak (zongora), vonós tanszak
(hegedű, gordonka)
.

A jelenlegi járványügyi helyzetre való tekintettel, a jelentkezés elektronikus formában történik 2020. május 31-ig.

A szülő/gondviselő a következő linken töltheti ki a jelentkezés űrlapját (az űrlap az Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola honlapján és az Újfehértói Művészeti Tagintézmény facebook oldalán is elérhető):

jelentkezési űrlap kitöltése ezen a linken

Akinek erre módja semmiképpen nincs, az papír alapon is kitölthet jelentkezési lapot előzetes időpont egyeztetés után az Erkel Ferenc Általános Iskola 2. emeletén, a Kodály Zoltán Tagintézmény székhelyén.

Fontos, hogy a jelentkezési lap kitöltése nem jelent automatikus felvételt, illetve tanévkezdéskor azt szükséges szülői aláírással is hitelesíteni!

Zeneművészeti ágon a felvételi meghallgatás időpontja az új jelentkezők részére augusztus végére kerül át.

További információk, időpont egyeztetés Daróczi Sándor
tagintézmény-vezetőnél a 06-20-3823006 telefonszámon.