Zánka 2019.
2019. 08. 29.

Egy felejthetetlen nyári élmény

104 Erkeles gyerekkel és 11 kísérővel 6 önfeledt napot töltöttünk a zánkai Erzsébet táborban.
Július 21-én indultunk és a hosszú vonatút után birtokba vettük az igazi, retró hangulatú tábori szállásunkat.

A közel kétezer táborozó között mi lettünk a magenta csapat.
A lelkes tábori segítők „tesók” irányításával változatos és jól szervezett programokon vettünk részt a következő napokban:
sárkányhajózás, kalandpark vízen és szárazon, lézerharc, íjászat, trambulinozás,
éjszakai akadályverseny „Bosszúállók” stílusban, 3D-látványtervezés, sportversenyek,
kézműves foglalkozás, hajókirándulás, táncház, Oláh Gergő koncert,
tábortűz és számtalan szabadon választható program.

A fiaink megnyerték a focibajnokságot és második helyet szereztek a röplabdában.
Fő programunk azonban a strandolás volt. Némi gyaloglás árán mindennap kétszer élveztük a Balaton és a strand nyújtotta élményeket.

Július 26-án gyerekeink könnyes búcsút vettek újonnan szerzett barátaiktól, a tábortól és felejthetetlen élményekkel gazdagodva vonatoztunk haza.