TITOK Arany János Anyanyelvi Verseny
2021. 05. 28.

Ismét kiemelkedő Vasváris sikerek az országos döntőn!

Iskolánkban különös figyelmet fordítunk a humán érdeklődésű, tehetséges diákok fejlesztésére, tehetséggondozására is. Ennek eredményképpen tanulóink évek óta résztvevői a levelezős TITOK Arany János Anyanyelvi Verseny országos döntőjének. A verseny háromfordulós, a gyerekek az első két fordulóban elért eredményeik alapján kaphatnak meghívást az országos döntőbe. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy tagintézményünkből minden évben több tanítványunk is bekerül az ország legjobbjainak megmérettetésébe. Ebben az évben kiemelkedő teljesítményével öt tanulónk jutott be. Az 5. évfolyamon Mester Márk, a 6. évfolyamon Nagy Katalin Rebeka, a 7. évfolyamon Kolozsi Korina, a 8. évfolyamon Kiss Mirabel és Csegény Mihály képviselte iskolánkat. A járványhelyzetre való tekintettel a döntőt online formában bonyolították le. Kiemelkedő eredmények születtek:

Csegény Mihály 8. o.             4. helyezett

Kolozsi Korina 7. o.               7. helyezett

Nagy Katalin Rebeka 6. o.     9. helyezett

Mester Márk 5. o.               12. helyezett

Gratulálunk a helyezetteknek, minden döntőbe jutott gyereknek és felkészítő pedagógusaiknak: Pál Mónikának, Gyetvai Krisztinának és Cserbán Józsefnek. További sikereket és szép eredményeket kívánunk!

Gyetvai Krisztina