TÁJÉKOZTATÁS
2021. 08. 23.

Tájékoztatás a szülőknek a 12 év felettiek oltásáról

Kedves Szülők!

Közeledik az iskolakezdés, amelyre ezúttal is még a koronavírus-járvány elleni védekezés jegyében készülünk,

s közben zajlik az országban a 12 év felettiek oltása.

Az iskola az oltási kampánnyal kapcsolatban feladatul kapta a szülői igények felmérését.

Kérem Önöket, amennyiben gyermekük még nem kapott oltást, és azt szeretnék, hogy azt az iskolában kapja meg,

akkor ezt az igényüket a KRÉTA-ban kiküldött jelentkezési lap (mely egyben regisztrációs lapként is szolgál)

kitöltésével 2021. augusztus 24-ig jelezzék vissza az ujfeherto.amipsz@gmail.com e-mail címre.

Amennyiben nincs lehetőségük a jelentkezési lap e-mailen történő visszaküldésére,

úgy az osztályfőnöknek jelezzék a szokásos módon, hogy az iskolában kérik-e az oltást.

Kérem Önöket, hogy abban az esetben is nyilatkozzanak a „Jelentkezési lap Covid-19 elleni védőoltás igénybevételéhez” című

dokumentum kitöltésével, amennyiben bármilyen okból nem kérik 12 év feletti gyermekük számára az oltást.

Köszönjük, hogy együttműködésükkel segítik iskolánkat a feladat lebonyolításában.

Újfehértó, 2021. augusztus 23.

Béres Józsefné