Szépül az iskola
2019. 10. 15.

Fontos, hogy a gyermek olyan környezetben töltse el a nap jelentős részét, amely esztétikai élményt is nyújt számára. A pedagógiai munka mellett igyekszünk diákjaink számára olyan életteret biztosítani, amelyben jól érzik magukat.

Szépül az iskola

A Vasvári Tagintézmény bejáratánál megszépült környezet fogadja az érkezőket. A karbantartók segítségével a kerítés, a térkő és a belső lábazat is frissítő festést kapott, és lelkes munkájuknak köszönhetően illatos rózsafejek köszöntik az iskolánkba látogatókat.

A barátságos gyermekbirodalom megteremtéséhez gyakran kapunk szülői segítséget.

Palcsu-Doktor Angéla (tanító néni és szülő) ezerszínben pompázó árvácskát adományozott intézményünknek, amit a takarító nénik virágládákba ültettek.

Madárbarát iskolaként, a madáretetők feltöltött állapotban várják éhes kis vendégeiket.

Köszönet az iskola dolgozóinak, hogy szebbé, barátságosabbá varázsolták második otthonunkat.

Szőllősi Anita
tanító