MatekGuru
2021. 02. 17.

MatekGuru Kárpát-medencei Matematika Csapatverseny

Iskolánk ebben a tanévben is részt vett a MatekGuru Kárpát-medencei Matematika Csapatversenyen.

Négy csapattal neveztünk az idei megmérettetésre. Az első két fordulóban nyújtott teljesítményünknek köszönhetően Minden Csapatunk az országos döntőbe jutott.

Döntőbe jutott csapataink:

5. osztály:

Számológépek: Hegedűs Attila, Tóth Lara, Veleczki Dóra, Órendi Göncöl

Tudósok: Csobán Málna, Balogh Bianka, Nagy István, Vizi Sándor

Felkészítő tanár: Békésiné Nagy Mónika

6. osztály:

Okosnégyes: Nagy Katalin Rebeka, Horváth Bianka, Horváth Csenge, Nagy Iván

Felkészítő tanár: Meglécz József

8. osztály:

Matekistákok: Kiss Mirabel, Suga Bíborka, Csegény Mihály, Papp Sándor

Felkészítő tanár: Tóthné Simai Ildikó

Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

Reméljük a járványügyi helyzet lehetővé teszi az országos döntő megrendezését és azon eredményes szereplésüket.