Közlemény
2020. 03. 13.

Kedves Szülők! A járványügyi helyzetben a gyermekek, dolgozók, családok egészségének védelmében a következő intézkedések lépnek életbe intézményünkben.

Kedves Szülők!

- A kormány 40/2020 (III.11) rendelete alapján elmaradnak az iskolában az ünnepségek, versenyek, egyéb rendezvények. Az úszásoktatás is szünetel.

A tanítás, a feladatellátás, a gyermekek étkeztetése továbbra is zavartalanul folyik.

- Az iskolában fokozottan figyelünk a higiéniára, s felhívjuk a gyerekek figyelmét is ennek fontosságára.

A felületeket naponta többször fertőtlenítjük, a mosdókban, tantermekben rendelkezésre áll a fertőtlenítő kézmosó.

Igyekszünk biztonságos testi-lelki környezetet biztosítani tanulóink és dolgozóink számára.

- Kérjük, hogy betegen, lázasan ne hozzák a gyermeküket iskolába!

- Amennyiben van olyan családtagjuk, aki külföldről tér haza, kérjük a gyermek is maradjon otthon 14 napig, s telefonon, elektronikusan vegyék fel az iskolával a kapcsolatot, hogy a teendőket egyeztetni tudjuk.

- Kérjük, csak hiteles forrásból tájékozódjanak!

Kérjük a koronavirus.gov.hu oldalt figyelve tájékozódjanak az aktuális intézkedésekről, információkról.

- Köszönjük, hogy felelős szülői magatartásukkal támogatnak bennünket a szükséges intézkedések következetes betartásában.

Bármilyen kérdéssel, problémával forduljanak bizalommal az iskola vezetőihez!

Mindannyiunknak jó egészséget kívánok!

Újfehértó, 2020. március 13.

Béres Józsefné