KIRÁNDULÁS
2021. 09. 22.

ERKELES DIÁKOK KIRÁNDULÁSA A NYÍREGYHÁZI VADASPARKBA

A pandémia bezártsága után nagy örömünkre szolgált, hogy iskolánk minden tanulójának az EFOP-3.1.5-16-2016-00001,

A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása Projekt a Program kint szolgáltatás részeként

INGYENES állatkerti belépőjegyeket kínált.

Az utazás szintén díjmentes volt, amit az Újfehértói Erkeles Diákokért Alapítvány pályázati összegből finanszírozott.

2021. szeptember 20-án az alsó tagozatosaink, 21-én a felső tagozatos tanulóink és kísérőik élményekben gazdag,

tartalmas őszi napot tölthettek a nyíregyházi Vadasparkban.

Az egész napos program része volt a fókaetetés, melyet a gyerekek nagy érdeklődéssel néztek végig.

Szerencsére az időjárás is kedvezett, így lehetőségük volt arra, hogy bejárják a park hatalmas területét.

Nagyon sok állatot meg tudtak nézni, melyeket ők maguk is megismertek.

Az állatkertbe való látogatás közösségépítő hatása az osztályközösségek megerősítéséhez is hozzájárult.

Tanulóink nagyon élvezték a tartalmas élményekkel teli napot, reméljük a jövőben lesz még alkalmunk

szervezni számukra kirándulást.

Köszönjük szépen a lehetőséget az Oktatási Hivatalnak és az Újfehértói Erkeles Diákokért Alapítványnak!