KIEMELT ELISMERÉS
2026. 03. 19.
Boldogságóra
A Boldogságóra Integrált Program csapata, a hagyományokhoz hűen –
a feltöltött munkák alapján –a 2025/26 tanévben/nevelési évben is
rendszeresen megválasztja a hónap kiemelt csoportjait.
Február hónapban a Boldogságóra Alapprogram, az Önbizalom Program
és az Erősség Program témái közül a Megküzdés gyakorlása, az Egészséges önbecsülés,
valamint a Humor, a Perspektíva/Bölcsesség és a
Tanulás szeretetének erőssége témaköreiben érkeztek a feltöltések.
Iskolánk boldogságórás csoportja, a Csicsergők 4a a 2025/26-os tanév
februári hónapjában kiemelt elismerésben részesült.
A Boldogságóra program egyik szervezője, Fesztbaum Éva külön köszönetét
is kifejezte a csoport tagjai számára:
„Gratulálunk Nektek, hogy a Boldogságóra Integrált Program 2025/26-os tanévében,
február hónapban, a Csicsergők 4a csoporttal elnyertétek a hónap csoportja címet!
Hálásan köszönjük folyamatos, kreatív és lelkes részvételeteket a programban!
Mellékelten küldjük számotokra az elismerésről szóló oklevelet,
és további sok vidám és boldogságos élményt kívánunk
Nektek az elkövetkezőkre is!
Szeretettel a csapatunk nevében,
Fesztbaum Éva”
Köszönjük szépen a diákok és a kollégák kiemelkedő munkáját!
