ISMÉT ORSZÁGOS DÖNTŐN A VASVÁRISOK
2022. 04. 01.

Tanulóink évek óta résztvevői a levelezős TITOK ARANY JÁNOS ANYANYELVI VERSENY országos döntőjének.

Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy tagintézményünkből minden évben több tanítványunk is bekerül az ország legjobbjainak megmérettetésébe. A verseny három fordulóból áll, a gyerekek az első két fordulóban elért eredményük alapján kaphatnak meghívást az országos döntőbe. Kiemelkedő teljesítményével ebben az évben négy tanulónk jutott be. Az 6. évfolyamon Nagy István Balázs és Mester Márk, a 8. évfolyamon Kolozsi Korina és Ötvös Lara képviselte iskolánkat. A döntőt Budapesten rendezték meg, a versenyzők munkáját évfolyamonként értékelték. Az alábbi eredmények születtek:

Nagy István Balázs     6. o.                 10. helyezett

Mester Márk               6. o.                 13. helyezett

Kolozsi Korina            8. o.                  14. helyezett

Ötvös Lara                8. o.                  16. helyezett

Gratulálunk a helyezetteknek és felkészítő pedagógusaiknak: Pál Mónikának és Gyetvai Krisztinának. További sikereket és szép eredményeket kívánunk!

Gyetvai Krisztina