Húsvéti jótékonysági bazár a Vasvári Pál Tagintézményben
2022. 04. 12.

Az idei év április 11-e,12-e nemcsak a tavaszi szünetre való várakozás izgalma miatt volt maradandó élmény iskolánk diákjainak.

Ezen a két napon ugyanis húsvéti bazárt szerveztünk intézményünkben. Nem újkeletű ez a rendezvény iskolánk életében, hiszen évekkel ezelőtt is jeles eseménynek számított egy-egy jótékonysági bazár megszervezése. Hétfőn az alsós osztályok, kedden a nagyobbak vették birtokukba az aulát, mivel itt került sor erre a fergeteges vásárra, ahol a „tűtől a repülőig” minden megtalálható volt. Öröm volt megtapasztalni az adás-vétel izgalmát, hiszen a gyerekek maguk adták-vették a szülők által felajánlott portékákat. Elhozták az otthon már megunt játékokat, dísztárgyakat, melyeket társaik örömmel megvásároltak. A kreatív szülők húsvéti dekorációkat, finomságokat ajánlottak fel, melyeket hálásan köszönünk. A bazár bevétele a DIÁKÖNKORMÁNYZAT pénztárcájába került, amiből a különböző versenyeken résztvevő tanulók jutalmazását fedezzük, vagy a közelgő GYERMEKNAP költségeit finanszírozzuk. Köszönjük a lelkes gyerekeknek és a cselekvő szülői háttérnek, hogy az idei bazár is ilyen sikeresen zárult.

Ballainé Puhl Mária
alsós munkaközösség-vezető