Halloween buli a Vasváriban
2021. 10. 24.

2021. október 22. Vasvári Pál Tagintézmény. Fantasztikus Halloween bulit rendezett a diákönkormányzat.

Már nagyon régen várták diákjaink, hogy közösen, együtt táncolva, énekelve köszöntsék az őszi szünetet. Nálunk az iskolában hagyomány ez a buli. Régen szüreti mulatságnak hívtuk, manapság a divatot követi az elnevezés. A kicsik is megkezdték már délelőtt a saját kis bulijukkal. A nagyok buli hangulatáért, mindig az aktuális 8. osztályok felelnek, ugyanis ők keverik a zenét. Most is így volt ez, azzal a csavarral, hogy egy igazi múlttal rendelkező DJ apuka hozta a felszerelését, fénytechnikáját, füstgépét és a fiával együtt nagyszerűen nyomták a talpalávalót. Köszi, Kovács Dávid és apa Kovács Laci!! Köszönöm tanár néni és tanár bácsi kollégáimnak, hogy segítettek este 20:00 óráig felügyelni a gyerekek zavartalan, nyugodt élmény élvezését!!

Virág Attila