Farsangi mulatság
2021. 02. 20.

Az alsó tagozatosok farsangja az Erkel iskolában

Február 12-én tartottuk rendhagyó farsangi mulatságunkat az Erkel iskola alsós tanulóival.

Minden osztály a saját tantermében maradva igyekezett jó hangulatú télűző vidámságokkal tölteni a délelőttöt.

A gyerekek már reggel színes öltözékben érkeztek. Érdeklődve várták, hogy társaik és a tanár nénik milyen ötletes jelmezekbe bújtak.

Kalózok, hercegnők, pókemberek, tündérek között a felnőttek ruhái is mosolyt csaltak az arcokra, hiszen bohócok, banyák,

krampuszok, Mini egér és hastáncos nő is érkezett a mai vígasságra.

Kezdődött is a fotózkodás osztálytársakkal, barátokkal a már korábban farsangi hangulatúvá varázsolt aulánkban.

Vidám játékokkal, zenehallgatással folytatódott a nap. Finom süteményekről, üdítőkről a szülők gondoskodtak.

Ezután a tanár nénik verses műsorát hallgattuk meg, majd kezdődött az elmaradhatatlan tombola sorsolás,

amit egész héten izgatottan várt mindenki. Nagyon sok szép, érdekes és értékes tárgy találta meg szerencsés gazdáját.

Színes ceruzák, tollak, jegyzetfüzetek, játékok, színezők, könyvek, Legók és társas játékok kerültek kisorsolásra.

Nagyon vidám hangulatban töltöttük ezt a délelőttöt. Igaz, hogy a hagyományos, táncos , nagy iskolai bál most elmaradt,

de gyerek és felnőtt egyaránt jól érezte magát.

Reméljük sikerült megijesztenünk a telet és hamarosan örülhetünk végre a tavasznak!

Oláh Tiborné tanító