FARSANG AZ ERKELBEN
2021. 02. 22.

Pénteken farsangi forgatagtól zsongott az Erkel felsős épülete.

Pénteken farsangi forgatagtól zsongott az Erkel felsős épülete. A gyerekek már reggel színes öltözékben érkeztek.

Tíz órától téltemető, farsangi versekkel kezdődött a műsor, melyet négy csoport zenés, táncos produkciója követett.

A mazsorett és modern táncok mellett show műsorokkal is szórakoztatták egymást a diákok. Ezt követően tombolasorsolás

fokozta a hangulatot, melyen több értékes ajándékot is nyerhettek a gyerekek

pl.vezeték nélküli és vezetékes fülhallgatót, illetve

Adidas focilabdát az USK SPORTEGYESÜLET,

egyedi tervezésű pólót az ILDIKÓ AJÁNDÉKBOLT,

írószercsomagokat SÁNDOR JÁNOSNÉ és KUKUCSKÁNÉ KÁJA ZSUZSA felajánlásaként.

A nap hátralévő óráiban a hagyományoktól eltérő módon az osztályok külön- külön buliztak tovább.

Közben a jelmezes, álarcos gyerekek és tanáraik kedvükre fotózkodhattak az aulában, a színes farsangi díszek között.

Köszönjük szépen a szülők hozzájárulását a tombolaajándékok megvásárlásához és a gyerekek ellátásához!

Örülünk, hogy sikerült ebben a rendkívüli helyzetben is vidám, önfeledt kikapcsolódást nyújtani diákjainknak.

Deme Anna
DÖK vezető