ERKEL -NAPOK
2021. 11. 08.

MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG

Intézményünkben Erkel Ferenc születésnapja ünnepnap:

a magyar nemzet opera megteremtőjéről, iskolánk névadójáról emlékeztünk meg iskolai ünnepség keretében.

Béres Józsefné intézményvezető nyitotta meg ezt a fontos eseményt.

Rendezvényünk egyik meghitt pillanata volt, hogy a vezetőség tagjai és a diákönkormányzat képviselői

tisztelegve elhelyezték koszorúikat az intézményünk falán található emléktáblánál.

Kihirdettük az Erkel Ferenc tiszteletére rendezett iskolai futóverseny helyezettjeit.

A napokban kaptuk meg az Örökös Boldog Iskola címet, melyről intézményvezető asszony tájékoztatta a jelenlévőket.

A papírgyűjtés eredményének jutalmát is most vették át az osztályok képviselői.

Béres Józsefné megköszönte az aktív szülői szervezet odaadó munkáját, hogy szebbé varázsolták

környezetünket és ezzel városunk elismeréseként I. helyezést értek el „Az őszi dekorációs” versenyen.

Az ünnepség záró momentuma az elsősök fogadalomtétele volt, mely után a 8. évfolyamosok felkötötték

az Erkeles sálakat, nyakkendőket kisdiákjaink számára, akik hivatalosan is befogadást nyertek az iskola közösségébe.