EGÉSZSÉG-TUDAT KIÁLLÍTÁS
2026. 04. 01.
A Jövő-Kép Egyesület Egészség-Tudat kiállítása
Iskolánkban kiemelt figyelmet kap az egészséges életmódra nevelés.
Hétfőn és kedden előadással egybekötött érdekes kiállítást tekinthettek meg diákjaink.
A Jövő-Kép Egyesület szemléletformáló, egészségesebb életmódra nevelő
Egészség-Tudat kiállítása költözött az aulánkba.
A kiállítás a fizikai, lelki és mentális egészségünk érdekében többek között olyan,
a mindennapjainkhoz kapcsolódó témaköröket dolgoz fel, mint az alvás,
a folyadékbevitel, a táplálkozás, a légzés,
a testtartás, a mozgás, a stresszkezelés. Különös figyelmet szentel
a dohányzással kapcsolatos információk,
érzéki csalódások bemutatására, részben interaktív elemekkel
színesítve a megtapasztalásokat.
Köszönjük az érdekes, elgondolkodtató, szemléletformáló előadást!
A kiállítás a Nemzeti Együttműködési Alap által támogatott
Egészség-Tudat kiállítás sorozat
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében pályázati program keretében valósult meg.