Adni öröm
2018. 12. 12.

Adni öröm

Az Erkel Tagintézmény diákjai és pedagógusai is csatlakoztak a „Válts egy csokit mosolyra” elnevezésű jótékonysági akcióhoz.
A gyűjtés eredményeként az állami gondozásban élő és veszélyeztetett gyermekek karácsonyát tudják szebbé tenni a szervezők.
Iskolánk tanulói nagy lelkesedéssel kapcsolódtak az akcióhoz, sok-sok diák zsebpénzéből vásárolt csokit, mások a saját mikuláscsomagjuknak tartalmát osztották meg a rászoruló gyerekekkel.
Az összegyűlt adományokat december 13-án szállítják el az ÁGOTA Alapítvány munkatársai, hogy karácsonykor sok-sok gyermek arcára csaljon mosolyt az ajándékba kapott finom csokoládé.